Opis Techniczny
Wizualizacja, Rzuty
Formularz kontaktowy

Budynek położony w cichej i spokojnej okolicy na terenie osiedla domków jednorodzinnych, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Lokalizacja budynku zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie umożliwia szybki i łatwy dostęp do położonej niedaleko szkoły podstawowej i szkół średnich, parku, kościoła oraz placówek handlowych zlokalizowanych w rynku. Przy sąsiedniej ulicy mieści się przychodnia lekarska. Jednym słowem "wszystko na miejscu".

Lokalizacja budynku z dala od ruchliwych dróg , ogrodzenie całego terenu oraz własne miejsca parkingowe i plac zabaw dla dzieci zapewnia spokój , wygodę i bezpieczeństwo dla mieszkańców.

Projektując nowy budynek staraliśmy się zapewnić interesująca architekturę oraz duże zróżnicowanie dostępnych mieszkań.. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy różne mieszkania, od kawalerki poprzez mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Większość mieszkań posiada balkony. W wolnostojącym budynku gospodarczym znajdują się komórki lokatorskie. Budynek został zaprojektowany z uwzględnieniem sprawdzonych technologii oraz naturalnych, energooszczędnych materiałów. Wszystkie mieszkania posiadają indywidualne ogrzewanie gazowe z piecem dwufunkcyjnym oraz pełne opomiarowanie wszystkich instalacji: gazowej, wodnej i elektrycznej.

Budynek wykończony będzie w stanie developerskim, każde mieszkanie posiada drzwi wejściowe wzmocnione oraz okna z PCV w jednostronnej okleinie dębowej. Mieszkania na parterze mają okna z roletami zabezpieczającymi. Aby podwyższyć standard bezpieczeństwa mieszkańców a zarazem w celu utrzymania spokojnego, cichego i przytulnego charakteru domu, cały teren wraz z miejscami parkingowymi zostanie ogrodzony, zaprojektowano domofony i bramę wjazdową sterowaną pilotem.

INFORMACJA I SPRZEDAŻ MIESZKAŃ:

Strzelin, ul. Dzierżoniowska 16c
Tel. 071 79 62 958

Tel. 0 602 530 919
Fax. 071 79 62 957
e-mail: aosinski@epf.pl