Opis Inwestycji


Wizualizacja
Biuro sprzedaży

   Opis inwestycji

„Osiedle na Tartaku”

Jest to zespół trzech budynków czteropiętrowych z poddaszem użytkowym, zlokalizowany w Strzelinie przy ul. Św. Jana. Osiedle znajduje się blisko centrum miasta i Rynku, w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie umożliwia szybki i łatwy dostęp do położonej niedaleko szkoły, przedszkola, poczty, parku, kościoła oraz placówek handlowych i usługowych zlokalizowanych w Rynku i okolicach.

Na działce o powierzchni ok.8000 m2 powstaną trzy budynki mieszkalne z windami i garażem podziemnym. Dla wygody mieszkańców w jednym budynku na parterze zaprojektowaliśmy lokale handlowo - usługowe.

Inwestycja została podzielona na III etapy. Łącznie powstanie 112 nowoczesnych, wygodnych i przestronnych mieszkań. Projektując nowe osiedle staraliśmy się zapewnić interesującą architekturę oraz duże zróżnicowanie dostępnych lokali. Oferujemy mieszkania o powierzchni od 38 do 108 m2, w tym lokale dwupoziomowe z antresolą . Każde mieszkanie posiada balkon lub taras, wszystkie cechuje funkcjonalny układ. W kondygnacji podziemnej będą parkingi oraz komórki lokatorskie. Na wewnętrznym dziedzińcu będzie zlokalizowany zielony ogród z oświetlonymi alejkami , gdzie wśród drzew i krzewów znajdzie się bezpieczny, kompleksowo urządzony plac zabaw dla dzieci. Budynki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem sprawdzonych technologii oraz naturalnych, energooszczędnych materiałów. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim. Każde mieszkanie posiada domofon, instalacją telefoniczna oraz dostęp do internetu i telewizji kablowej, drzwi wejściowe wzmocnione i okna z PCV w jednostronnej okleinie dębowej. Mieszkania na parterze mają okna z roletami zabezpieczającymi.

Lokalizacja osiedla , ogrodzenie i zagospodarowanie całego terenu oraz własne miejsca parkingowe zapewniają spokój , wygodę i bezpieczeństwo dla mieszkańców.

Realizacja II etapu kwiecień 2010 - czerwiec 2011

Serdecznie zapraszamy !

INFORMACJA I SPRZEDAŻ MIESZKAŃ:

Strzelin, ul. Dzierżoniowska 16c
Tel. 071 79 62 958

Tel. 0 602 530 919
Fax. 071 79 62 957
e-mail: arek@ois.com.pl