Wykaz mieszkań - Ceny
Opis Inwestycji


Opis Techniczny
Wizualizacja
Rzuty
Lokalizacja
Oblicz Ratę Kredytu
Biuro sprzedaży

„Osiedle na Tartaku”

 

    Jest to budynek  dwuklatkowy czteropiętrowy  z poddaszem użytkowym, zlokalizowany w Strzelinie przy ul. Św. Jana 1. Jest kolejnym elementem - kontynuacją  zrealizowanego w poprzednich latach na sąsiedniej działce zespołu trzech budynków mieszkalnych pod  nazwą  „ Osiedle na Tartaku”.

 Osiedle znajduje się blisko centrum miasta i Rynku, w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie umożliwia szybki i łatwy dostęp do położonej niedaleko szkoły, przedszkola, poczty, parku, kościoła oraz placówek handlowych i usługowych zlokalizowanych w Rynku i okolicach.

Na działce o powierzchni ok. 4500 m2 powstanie  dwuklatkowy, czteropiętrowy budynek  mieszkalny z windami i garażem podziemnym. Dla wygody mieszkańców w części  budynku od ul. Oławskiej na parterze mogą powstać  dwa lokale  handlowo - usługowe.

Inwestycja została podzielona na II etapy. Łącznie powstanie 70 nowoczesnych, wygodnych i przestronnych mieszkań. Projektując  budynek staraliśmy się zapewnić interesującą architekturę oraz duże zróżnicowanie dostępnych lokali. Oferujemy mieszkania o powierzchni od 24 do 61 m2. Mieszkania posiadają balkon lub taras, wszystkie cechuje funkcjonalny układ. W kondygnacji podziemnej będą parkingi oraz komórki lokatorskie. Na wewnętrznym dziedzińcu będzie „zielona strefa” , gdzie wśród drzew i krzewów znajdzie się bezpieczny, kompleksowo urządzony plac zabaw dla dzieci. Budynek  został zaprojektowany z uwzględnieniem sprawdzonych technologii oraz naturalnych, energooszczędnych materiałów. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim. Każde mieszkanie posiada domofon, instalację telefoniczną oraz dostęp do internetu i telewizji kablowej.

Lokalizacja budynku, ogrodzenie i zagospodarowanie całego terenu oraz własne miejsca parkingowe zapewniają spokój, wygodę i bezpieczeństwo dla mieszkańców.